Zeytinburnu Catering

zeytinburnu CATERİNG HİZMETİ

Zeytinburnu Catering

İstanbul Catering, hijyen kurallarına uyarak yapmış olduğumuz yemekleri taşıma hizmetiyle müşterilerimizin istediği saatlere göre dağıtım yapmaktayız. Zeytinburnu Catering bölgesindeki okullara, hastanelere, şantiyelere ve iş yerlerine dağıtım hizmeti veriyoruz. En kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimize en iyisini sunabilmekteyiz. Zeytinburnu Catering hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zeytinburnu Catering hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0532 386 4617  telefon numaramızdan bizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

zeytinburnu CATERİNG HİZMETLERİ

Zeytinburnu Catering Fiyatları

Zeytinburnu catering fiyatlarını belirlerken müşterilerimizin bütçeleri göz önünde bulundurularak ücret teklifi vermekteyiz. İstanbul Catering hijyenik ve nitelikli yemek malzemelerimizle müşterilerimize lezzetli yemek pişirip sunabilmekteyiz. Zeytinburnu catering fiyatları, İstanbul Catering olarak uzman aşçılarımız ve personellerimizle birbirinden lezzetli yemeklerimizi uygun bütçeyle kusursuz hizmet veriyoruz. Zeytinburnu catering fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen bizden teklif alabilirsiniz.


Zeytinburnu Catering hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0532 386 4617  telefon numaramızdan bizi arayarak  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zeytinburnu Tabldot Yemek Hizmetleri

İstanbul Zeytinburnu Catering tarafından tabldot yemek menülerimiz her aya olarak hazırlanır. 4 çeşitten oluşan yemeklerimiz tüm ay boyunca taşıma hizmetimiz ile müşterilerimize sunabilmekteyiz. Zeytinburnu tabldot yemek işçilerin iş saatlerini dikkate alarak dağıtım yapmaktayız. Zeytinburnu tabldot yemeğimiz fabrikalara, hastanelere, şirketlere, okullara ve otellere tabldot yemek hizmeti veriyoruz.


Zeytinburnu Catering hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0532 386 4617  telefon numaramızdan bizi arayarak  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Yemeğe Avantajlı Fiyatlarla Ulaşın!

Zeytinburnu Yemek Firması sizlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğumuz taşıma yemek hizmeti, müşterilerimizin yemek üretimi yapabilmeleri için gerekli endüstriyel mutfağa sahip olmamaları durumunda tercih ettikleri bir seçenektir. Ayrıca daha az maliyetli olması sebebiyle de çokça tercih edilen çözümlerden biridir. Sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemeklerimizi istediğiniz zaman diliminde sizlere ulaştırıyor ve güler yüzlü çalışanlarımızla servisimizi gerçekleştiriyoruz. Detaylı Bilgi İçin:  0532 386 46 17

Başa dön