Hakkımızda

Hakkımızda

istanbul catering

biz kimiz?

İstanbul Catering olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi düzeyde hizmet verme anlayışı içinde; ürünlerimizin çeşitliliği, damak tadına uygunluk, lezzet kriterlerini göz önünde bulundurarak temizlik ve hijyen konularında hassasiyetimizden ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu nedenle; özellikle kullandığımız gıda malzemeleri ve çalıştığımız tedarikçilerin seçiminde çok hassas ve titiz davranmaktayız.

Gıda malzemelerinin korunması, kullanımı, temizlik ve hijyen konularında Sahan Yemek Limited Şirketi olarak gerek müşterilerimize gerekse tedarikçilerimize uzman kadromuzla her türlü desteği vermekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz arasında bir köprü vazifesi görerek kalite anlayışının sürekliliği ve gelişimi konusunda çabalarımız devam etmektedir.

misyon & vizyonumuz

MİSYON

Kaliteli, yenilikçi, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile sektöründe lider ve tercih edilen çözüm ortağı olmak.

İstanbul Catering ,olarak misyonumuz; özenle seçilmiş kaliteli markalar ve ürünlerle %100 hijyen koşullarından ödün vermeden, ürettiğimiz yemeklerimizi her gün aynı lezzet ile müşterilerimize sunmaktır.

İstanbul Catering, kalitenin küçük detaylarda saklı olduğunu bilir ve hizmetini bu prensip ile müşterilerine sunar.

VİZYON

İstanbul Catering alıcı ve satıcı arasındaki organizasyonu kurarken, bu platformun sorumlu yöneticisi olarak alınan tüm mal veya hizmetin toplam kalitesini sürekli takip ederek dış kaynaklı aksaklıkların yaşanmasını engellemiş olur. Böylelikle sunduğumuz tüm hizmet ve ürünler yüksek kalitelidir.

Başa dön