Catering Firmaları

catering firmaları

Catering Firmaları personelinizle beraber, misafirlerinize dahi, güvenle ikram edebilirsiniz.Tabldot yemek son derece sorumluluk gerektiren bir iştir. Esenler Hazır Yemek, Tabldot yemek bünyesindeki uzman kadrosunun birikimlerini birleştirerek geliştirdiği üretim anlayışı ile söz konusu standartlarına hazır yemek ve tabldot yemek üretimi yapmayı hedeflemektedir.

Sağlıklı lezzetin ve damak tadınızın adresi olan Esenler Catering Firmaları , Bayrampaşa Catering Firmaları , Gaziosmanpaşa Catering Firmaları , Zeytinburnu Catering Firmaları , Güngören Catering Firmaları ,  Hazır Yemek , Tabldot yemek firmaları istanbul catering olarak; daima tercih edilen bir yer olabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlayabilmek amacıyla kaliteden ödün vermeden fiyatlarını ekonomik olarak belirlemektedir. İşletmelerin, personel yemek ihtiyacına cevap veren firmamız, yemek sektöründe teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç etmiştir. ‘Toplu yemekte ev özeni’ ilkesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İSTANBUL CATERİNG

Catering firmaları

Tabldot Yemek sektörünün zorlaştığı günümüz hizmet sektöründe Tabldot Yemek hizmetini sağlayabilmek için a dan z ye imalathanesinden malzeme seçimine ve de pişirilip sunulmasına kadar ciddi bir çalışma ve ekip ruhu gerektirmektedir.

catering yemek firmaları

Tabldot Catering Firmaları olarak İstanbul Catering hem maddi olarak sizlere uygun hizmetler sunar hem de yemek için sarf edilen iş gücünü azalttı için pek çok firma kurum veya kuruluş tarafından tercih edilmektedir. Bu yemekleri yapan şirketlerin gıda mühendisleri, diyetisyenleri olmak zorundadır. Menüler bu kişilerin belirlediği protein ve karbonhidrat, protein değerlerine göre belirlenmelidir. Ancak bu koşullardan üstün yemek hizmeti ve kalite performansı sergilenebilir. Özellikle düğün ölüm ve nişan törenleri gibi geniş çaplı olan organizasyonların tamamında sizlerin vermiş olduğu listelere göre hazırlanan bu yemekler tüm sağlık koşulları kurallarına uygun bir şekilde hazırlanır. Ayrıca yapılan yemek yerleri de hijyenik ortam esasında alır.

Kaliteli Yemeğe Avantajlı Fiyatlarla Ulaşın!

İstanbul Yemek Firması sizlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğumuz taşıma yemek hizmeti, müşterilerimizin yemek üretimi yapabilmeleri için gerekli endüstriyel mutfağa sahip olmamaları durumunda tercih ettikleri bir seçenektir. Ayrıca daha az maliyetli olması sebebiyle de çokça tercih edilen çözümlerden biridir. Sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemeklerimizi istediğiniz zaman diliminde sizlere ulaştırıyor ve güler yüzlü çalışanlarımızla servisimizi gerçekleştiriyoruz. Detaylı Bilgi İçin:  0532 386 46 17

Başa dön