Bayrampaşa Catering

BAYRAMPAŞA CATERİNG HİZMETİ

Bayrampaşa Catering

İstanbul Catering, hijyen kurallarına uyarak yapmış olduğumuz yemekleri taşıma hizmetiyle müşterilerimizin istediği saatlere göre dağıtım yapmaktayız. Bayrampaşa Catering bölgesindeki okullara, hastanelere, şantiyelere ve iş yerlerine dağıtım hizmeti veriyoruz. En kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimize en iyisini sunabilmekteyiz. Bayrampaşa Catering hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayrampaşa Catering hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0532 386 4617  telefon numaramızdan bizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bayrampaşa CATERİNG HİZMETLERİ

Bayrampaşa Catering Fiyatları

Bayrampaşa catering fiyatlarını belirlerken müşterilerimizin bütçeleri göz önünde bulundurularak ücret teklifi vermekteyiz. İstanbul Catering hijyenik ve nitelikli yemek malzemelerimizle müşterilerimize lezzetli yemek pişirip sunabilmekteyiz. Bayrampaşa catering fiyatları, İstanbul Catering olarak uzman aşçılarımız ve personellerimizle birbirinden lezzetli yemeklerimizi uygun bütçeyle kusursuz hizmet veriyoruz. Bayrampaşa catering fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen bizden teklif alabilirsiniz.


Bayrampaşa Catering hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0532 386 4617  telefon numaramızdan bizi arayarak  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayrampaşa Tabldot Yemek Hizmetleri

İstanbul Bayrampaşa Catering tarafından tabldot yemek menülerimiz her aya olarak hazırlanır. 4 çeşitten oluşan yemeklerimiz tüm ay boyunca taşıma hizmetimiz ile müşterilerimize sunabilmekteyiz. Bayrampaşa tabldot yemek işçilerin iş saatlerini dikkate alarak dağıtım yapmaktayız. Bayrampaşa tabldot yemeğimiz fabrikalara, hastanelere, şirketlere, okullara ve otellere tabldot yemek hizmeti veriyoruz.


Bayrampaşa Catering hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0532 386 4617  telefon numaramızdan bizi arayarak  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Yemeğe Avantajlı Fiyatlarla Ulaşın!

Bayrampaşa Yemek Firması sizlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğumuz taşıma yemek hizmeti, müşterilerimizin yemek üretimi yapabilmeleri için gerekli endüstriyel mutfağa sahip olmamaları durumunda tercih ettikleri bir seçenektir. Ayrıca daha az maliyetli olması sebebiyle de çokça tercih edilen çözümlerden biridir. Sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemeklerimizi istediğiniz zaman diliminde sizlere ulaştırıyor ve güler yüzlü çalışanlarımızla servisimizi gerçekleştiriyoruz. Detaylı Bilgi İçin:  0532 386 46 17

ABONE OLUN

Gelen kutunuza düzenli olarak haberler ve güncellemeler almak ister misiniz?

[mc4wp_form id="440"]
Başa dön