Sıkça Sorulan Sorular

Catering Hizmeti Fiyatı Ne Kadar? Kampanya Mevcut Mu?

istanbul Catering hizmeti fiyatları; hizmet verilecek grubun büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Catering Fiyatları ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Catering hizmetine neler dahildir?

Catering hizmeti yemek tedarikinin yanı sıra personel çatal-bıçak setleri, kurulum gibi pek çok hizmeti içinde barındırmaktadır.

Catering hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

Web sitemiz üzerinden ad-soyad ve cep telefonu bilgisi girmeniz yeterli olacaktır. Yada  90 532 386 46 17 telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Evlere Catering Hizmeti Sağlıyor Musunuz?

Evlere, taşıma yemek hizmeti ile hızlı bir şekilde hizmet sağlamaktayız.

Özel Organizasyonlar İçin Kısa Süreli Catering Hizmeti Alabilir Miyim?

Özel günleriniz veya önemli organizasyonlarınız için kısa süreli catering hizmeti almanız mümkündür.

Catering Hizmetleri Nelerdir?

Catering hizmetlerini genel olarak 3’e ayırabiliriz. Bunlar; Taşıma Yemek Hizmeti Yerinde Üretim Hizmeti Organizasyon Hizmetidir.

Catering Hizmetindeki Menüler Özelleştirilebilir Mi?

İstanbul Catering hizmetinde sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda menüler oluşturulmaaktadır.

Catering Hizmetlerinde Hijyen Nasıl Sağlanıyor?

Hazırlanan tüm istanbul catering yemek menüleri profesyonel aşçılar tarafından, yüksek hijyen kurallarına uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hazırlanan Catering menüleri, hava değmeden paketlenerek, özel yapılı kutularla teslim edilmektedir.

Catering Yemek Hizmeti Hangi Bölgelere Sağlanmakta?

İstanbul Güngören, bayrampaşa, zeytinburnu, yenibosna, esenler avrupa bölgelerin’de büyüyen bir teslimat ağına sahibiz. Fakat bulunduğunuz bölgeye teslimat seçeneği bulunamıyor ise, konu ile ilgili talep oluşturabilirsiniz.

Catering Yemek Hizmetlerinde Menüler Nasıl Belirleniyor?

iSTANBUL Catering hizmetinde menüler, sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenmektedir. Ayrıca ürün çeşitliliğini ön planda tutarak, sizler için farklı yiyeceklerin beğeninize sunuluyor olmasına özen gösteriyoruz.

Catering Yemek Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

İstanbul Catering hizmetinden genel olarak; toplu organizasyon veren kurum ve kuruluşlar, özel günlerinde yemek verecek bireyler veya fabrikalar, organizasyon şirketleri, okullar, hastaneler gibi toplu yemeklerin ihtiyaç olduğu sektörler faydalanabilirler

Catering yemek hizmeti nedir?

Catering yemek hizmeti, çeşitli etkinliklere, kurumsal şirketlere servis edilmek üzere yiyecek ve içecek sağlayan bir hizmettir.
Başa dön