İstanbul Catering

Catering

İstanbul Catering hizmeti, iş yerleri ve çeşitli organizasyonlar için yapılan anlaşmaya göre yemek tedariği sağlayan catering firmalarının verdiği yemek hizmetidir. Kurumsal catering firmalarından olan istanbul catering ; hastaneler, okullar, fabrikalar, çeşitli organizasyonlara talep doğrultusunda hizmet vermektedir. Kalabalık organizasyonların vazgeçilmezi olan catering hizmeti hem pratikliği ile size büyük kolaylık sunar hem de oldukça ekonomik bir çözümdür.

Catering Hizmeti Ne Demek?

Catering Nedir? Catering, toplu yemek hizmetinin kişinin istekleri doğrultusunda sağlanmasıdır. Catering yemek hizmeti genellikle etkinlikler, partiler ve diğer özel günler için yiyecek ve içecek hazırlamayı ve sunmayı içerir. Catering’in amacı, misafirlere iyi sunulan ve uygun şekilde servis edilen lezzetli ve doyurucu yiyecekler sunmaktır. Catering şirketleri ayrıca etkinlik planlama, kurulum ve temizlik gibi ek hizmetler de sağlanmaktadır.

Catering Hizmeti Çeşitleri Nelerdir?

Belli başlı catering hizmetleri, vermiş oldukları catering hizmetlerini kendi içinde belli kategorilere ayırmışlardır. Bu kategoriler; Taşıma Yemek Catering Hizmeti, Organizasyon Catering Hizmeti ve Yerinde Üretim Catering Hizmetidir.

• Taşıma Yemek Catering Hizmetleri

Taşıma yemek hizmeti, günümüzde toplu yemek firmaları tarafından sunulan ve oldukça hayat kolaylaştıran bir hizmettir. Çoğunlukla işyerlerinde, okullarda ve hastanelerde kullanılan taşıma yemek hizmeti; depolama, pişirme ve hazırlık gibi süreçlerde maksimum verim sağlar. Sunmuş olduğumuz sıcak yemek, soğuk yemek, tatlı, atıştırmalık ve içecek dahil olmak üzere pek çok farklı yiyecek seçenekleri sunmaktayız. Taşıma yemek catering hizmetlerimizi isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirebilirsiniz.

• Organizasyon Catering Hizmetleri

Organizasyon ve önemli davetler için sıklıkla tercih edilen organizasyon catering hizmetleri, profesyonel catering hizmetleri tarafından sunulan bir hizmettir. Özellikle düğün, sünnet, nişan, açılış kokteyli, iş toplantısı ve piknikler gibi kalabalık organizasyonlarda tercih edilen organizasyon catering hizmeti, uzman ve profesyonel catering ekibimiz tarafından a’dan z’ye en ince detayına kadar planlanarak, güzel bir organizasyon daveti yapmasını sağlar.

• Yerinde Üretim Catering Hizmetleri

Yerinde üretim hizmeti özellikle mutfağı olmayan işletmeler için planlanan akıllı çözümlerin başında gelmektedir. Yerinde üretim catering hizmeti genel olarak, çalışanların daha sağlıklı beslenebilmesi için hazırladığımız besinlerden oluşmaktadır. Yerinde üretim catering hizmeti profesyonel ekibimiz ile yürütülmektedir. Bu nedenle rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca yerinde üretim catering hizmeti besinlerini isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirebilirsiniz.

Catering Hizmeti Nerelerde Kullanılır?

Catering Hizmeti günümüzde pek çok yerde tercih edilebilmektedir. Çünkü catering hizmetleri günlük yaşantımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Catering Hizmetinin tercih edildiği yerler genel olarak;

  • ● Nişan/ Düğün merasimleri
  • ● Okullar
  • ● Hastaneler
  • ● İş yerleri
  • ● Fuarlar
  • ● Kamu Kurumları
  • ● Dizi/ Film Setleri
  • ● Fabrikalar olarak sıralayabiliriz.

Catering Hizmetinin Size Sundukları

Catering hizmeti, mevcut alanı yeterli olmayan, çalışanlarına sağlıklı yemek hizmeti sunmak isteyen kişiler için ideal yemek hizmetidir. Catering yemek hizmetinin de belirli bir zamanda sunulmasını isteyen, ekonomik olarak daha düşük maliyet ile kaliteli yemek hizmeti almayı tercih eden, kısa sürede toplu yemeklerin hazırlanmasını ve ulaştırılmasını isteyen işletmeler için oldukça faydalı bir hizmettir.

İş yükünden, ekonomiye;sağlıklı beslenmekten dengeli ve düzenli beslenmeye pek çok konuda sunduğu avantajlarla catering şirketi İstanbul Catering  olarak; “Taşıma Yemek Hizmeti”,“Yerinde Üretim Hizmeti” ve “Organizasyon Hizmeti” olarak 3 farklı şekilde tabldot yemek halinde kapıya teslim olarak sunmaktayız.

Catering yemek şirketi olan İstanbul Catering; yerinde üretim ve taşıma yemek hizmeti gibi hizmetler sunarak sizin koşullarınıza ayak uydurur. Şirketinizde yemek kokusu istemiyorsanız ya da yemek yapılacak alanlara sahip değilseniz taşıma yemek hizmeti, üretim koşullarını görmek istiyorsanız ise yerinde üretim catering hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca kalabalık etkinlikleriniz için catering toplu yemek hizmetinden faydalanarak organizasyonlarınızı kaliteli hale getirebilirsiniz.

İstanbul Catering

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön