Catering Firmaları Fiyat Listesi

Catering Firmaları Fiyat Listesi

 

Catering firmalarının kendi bünyesinde vermiş olduğu hizmetlerin belli bir fiyat skalası olmakla birlikte bu fiyatlar liste halinde de belirtilir. Firmadan firmaya fiyatlar değişiklik göstereceğinden tek bir fiyat üzerinden araştırma yapmak ve kıyaslamak doğru olmaz. Gerek firma içinde hizmet detayına göre gerekse firmalar arasında kaliteye göre fiyatlar değişir.

Catering Firmaları Fiyat Listesi Nasıl Değerlendirilmeli?

Catering firmalarının biri ile anlaşma yapıp hizmet alacaksanız bakmanız gereken noktalardan biri de elbette fiyatlardır. Hizmet karşılığında ödeyeceğiniz ücret uygun ve deneyimleyeceğiniz performansla eş olmalıdır. Eğer verdiğiniz paraya aldığınız hizmet değmiyorsa gün sonunda hizmet alımını sonlandırır ve yeni bir catering şirketi arayışında olursunuz. Ayrıca piyasanın genelinden çok daha altına hizmet alıyorsanız hizmet kalitesini sorgulamalı ve gerekirse yemeklerin hazırlandığı alanları ziyaret ederek hijyeninden emin olmalısınız.

Yemek firmaları ile görüştünüz ve birkaç seçenek arasında kaldıysanız bakacağınız noktalardan birinin fiyat olduğunu hemen herkes bilir. Fiyatları karşılaştırırken de sadece değersel olarak yaklaşmamalı vereceğiniz fiyat karşılığında ne kazanacağınızı da değerlendirmelisiniz. Şöyleki menüler size özel oluşturuluyor mu, her gün farklı tatlar mı deniyorsunuz, mevsime ve kaloriye göre menü hazırlanıyor mu, yemekler de ev lezzetinde hazırlanıyor mu diye bakmalısınız. Sırf daha uygun diye arada kaldığınız yemek şirketini seçmemeli tam aksine neden fiyatın daha düşük olduğunu değerlendirmelisiniz. Gün sonunda da elde ettiğiniz bilgilere göre kararınızı verebilirsiniz.

 

Catering Firmaları Fiyatları Neden Artıyor?

Catering firmalarının verdiği hizmet kalemleri düşünülürse neden fiyat artışının yaşandığı çok daha net bir biçimde anlaşılır. Şöyleki yemek hizmeti veren tabldot şirketleri; çalıştırdığı personel, uzman kişilerden danışmanlık alması, geleneksel ve farklı tatlardan oluşan yemeklerin hazırlanması ile kullanılan malzemeler, servis hizmeti, temizlik vb. gibi birçok gider kalemine sahiptir. Bu gider kalemleri ayrıca piyasa baz alındığında devamlı olarak artış yaşadığından dolaylı olarak verilen hizmetin değeri de artmaktadır.

Fiyatların artmasını değerlendirirken ek olarak ne tür bir kazanım elde edileceğini de düşünmek gerekir. En nihayetinde gün sonunda bir yemek hizmeti alınacak ise yemek şirketinden gerek sunum gerekse lezzet bakımından bir kazanım elde edilmelidir.

 

Catering Firmaları Fiyat Listesi: İstanbul Catering

İstanbul Catering 20 yılı aşkındır yemek hizmeti veren bir catering şirketidir. Birçok işletmeye yemek konusunda çözüm oluşturmuş olmakla beraber yemek noktasında farklı bir deneyim de yaşatmaktadır. Bu bakımdan her geçen gün hizmet verdiği kitle artış göstermektedir.

Standart yemek hizmeti almak istemiyor ve lezzetli yemekler yemek istiyorsanız doğru adres İstanbul Catering yemek şirketidir. Deneyimleri, çalıştırdığı personelleri ve müşteriye yaklaşımı ile İstanbul Catering en iyi yemek firmasıdır. Bu deneyimi yaşamak ve fiyat performans bazında kazançlı olmak için siz de İstanbul Catering ile iletişime geçerek hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Catering Firmaları Fiyat Listesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön